Aperitivo After Work - lebo leto nepatrí iba víkendom a dovolenke, vychutnajte si voľné chvíle po práci s kolegami alebo s kamarátmi pri dobrom drinku a snacku a pri dzivej hudbe 💫🥂
Čo vás čaká?
💥 Osviežujúce prosecco a drinky (aj v nealko verzii)
💥 Špeciálne snacky:
•Shakshuka (naša signutare verzia, ktorú poznáte z brunchov)
•Mortadella sendvič, najobľúbenejší snack šéfkuchára Anthonyho Bourdaina
•Burrata plate
💥 DJs od 17:00 @ujomarky_marek6.59 @weppotattoo
•Funk & Soul / RnB & Hip-Hop
•Positive energy & good vibes only - pre všetkých ktorí vyrastali v '90-2000-tych rokoch. Tanečným parketom nám bude námestie💃
Začíname už od 16:00 a svetlá zhasneme okolo 22-23:00, aby sme sa všetci vyspinkali do ružova 🙃
Vstup je samozrejme voľný. Rezervácia nutná síce nie je, ale možná je 😃 Ak si chcete zabezpečiť stôl, píšte/volajte✌️

Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára
Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.